Start
Pin It

Konkurs plastyczny, w którym uczeń naszej szkoły Wiktor Stępieńzdobył  I miejsce w kategorii wiekowej I -IV, objęty był Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, a zorganizowanym przez Automobilklub Radom. 

Jak czytamy na stronie echodnia.eu: https://echodnia.eu/radomskie/final-projektu-radomskiego-automobilklubu-bylo-wiele-atrakcji-i-konkursow-zobacz-zdjecia/ga/c1-18586409/zd/76694439

„Zadaniem uczniów było zaprezentowanie w sposób twórczy, jak bardzo szkodliwe są używki oraz, jak źle wpływają na uzależnionego. Dodatkowym aspektem było zawarcie w swojej pracy elementu propagującego zdrowy tryb życia. Drugim etapem, a zarazem finałowym był odbywający się na terenie Automobilklubu mini piknik profilaktyczny, na którym zaprezentowane zostały nagrodzone prace konkursowe z pierwszego etapu, a także spora ilość atrakcji przygotowana dla młodzieży i rodzin biorących w nim udział.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość jazdy gokartem po Kartodromie radomskim. Mieli również możliwość poczuć, jak łatwo można wprowadzić samochód w poślizg, dzięki specjalnie zaprojektowanemu do tego pojazdowi wyposażonemu w rolki na tylnych kołach. Dodatkowo na młodzież odwiedziła tor rowerowy, dający możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jazdy. Do tego wszystkiego organizatorzy zorganizowali wiele specjalnych zabaw i konkursów, w których uczestnicy mieli szanse wykazać się swoją wiedzą na temat ruchu drogowego oraz profilaktyki zdrowego trybu życia bez używek.”

Pin It

logbrd
logbrd

Kalendarz wydarzeń szkolnych

N Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
owoceiwarzywa
mleko z k logo

Licznik

Odwiedziło nas...